Wagtail - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
ca: No s'ha pogut trobat l'incrustació per aquesta URL.

en: Please enter a valid URL
ca: Si us plau escriu una URL vàlida

en: embed
ca: incrustar

en: Insert embed
ca: Insereix incrustació

en: Insert
ca: Insereix

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
ca: Sembla que hi ha un problema amb la teva clau API incrustada. Si us plau revisa les teves configuracions.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
ca: Sembla que hi ha hagut un problema amb la incrustació mentre s'intentava incrustar aquesta URL. Si us plau prova-ho de nou desprès
