Wagtail - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Add
lv: Pievienot

en: Edit
lv: Labot

en: Choose a document
lv: Izvēlēties dokumentu

en: Search
lv: Meklēt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Latest documents
lv: Jaunākie dokumenti

en: Change document:
lv: Mainīt dokumentu:

en: Add a document
lv: Pievienot dokumentu

en: Add document
lv: Pievienot dokumentu

en: Delete %(title)s
lv: Dzēst %(title)s

en: Delete document
lv: Dzēst dokumentu

en: Are you sure you want to delete this document?
lv: Vai vēlaties dzēst šo dokumentu?

en: Yes, delete
lv: Dzēst

en: Editing %(title)s
lv: Labo %(title)s

en: Editing
lv: Labošana

en: Save
lv: Saglabāt

en: Filesize
lv: Faila izmērs

en: File not found
lv: Fails netika atrasts

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Title
lv: Virsraksts

en: File
lv: Fails

en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

en: Usage of %(title)s
lv: %(title)s lietojums

en: Usage of
lv: Lietojums

en: Type
lv: Veids

en: Status
lv: Statuss

en: Edit this page
lv: Labot šo lapu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Search documents
lv: Meklēt dokumentus

en: Document '{0}' added.
lv: Dokuments '{0}' tika pievienots.

en: The document could not be saved due to errors.
lv: Dokumentu nevarēja saglabāt kļūdu dēļ.

en: Document '{0}' updated
lv: Dokuments '{0}' atjaunots

en: Document '{0}' deleted.
lv: Dokuments '{0}' tika dzēsts.

en: Choose another document
lv: Izvēlēties citu dokumentu.

en: Edit this document
lv: Labot šo dokumentu
