Wagtail - en to he_IL translation catalogue (35 entries)

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Choose a document
he_IL: בחרו מסמך

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Upload
he_IL: העלה

en: Latest documents
he_IL: מסמכים אחרונים

en: Change document:
he_IL: שינוי מסמך

en: Add a document
he_IL: הוספת מסמך

en: Add document
he_IL: הוספת מסמך

en: Delete %(title)s
he_IL: מחיקת %(title)s

en: Delete document
he_IL: מחיקת מסמך

en: Are you sure you want to delete this document?
he_IL: בטוחים כי ברצונכם למחוק מסמך זה?

en: Yes, delete
he_IL: כן, מחק

en: Editing %(title)s
he_IL: עריכת %(title)s

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Save
he_IL: שמור

en: Filesize
he_IL: גודל קובץ

en: File not found
he_IL: קובץ לא נמצא

en: Documents
he_IL: מסמכים

en: Title
he_IL: כותרת

en: File
he_IL: קובץ

en: Uploaded
he_IL: הועלה

en: Usage of
he_IL: שימוש של

en: Parent
he_IL: הורה

en: Type
he_IL: סוג

en: Status
he_IL: מצב

en: Edit this page
he_IL: עריכת עמוד זה

en: Delete
he_IL: מחק

en: Search documents
he_IL: חיפוש במסמכים

en: Document '{0}' added.
he_IL: מסמך '{0}' הוסף

en: The document could not be saved due to errors.
he_IL: המסמך לא ניתן לשמירה עקב שגיאות

en: Document '{0}' updated
he_IL: מסמך '{0}' עודכן

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
he_IL: הקובץ לא נמצע. אנא שנו את המקור או מחקו את המסמך

en: Document '{0}' deleted.
he_IL: מסמך '{0}' נמחק

en: Choose another document
he_IL: בחרו מסמך אחר

en: Edit this document
he_IL: ערוך מסמך זה
