Wagtail - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
uk: Блок таблиці Wagtail

en: Row header
uk: Заголовок рядку

en: Display the first row as a header.
uk: Показувати перший рядок як заголовок

en: Column header
uk: Заголовок стовпчика

en: Display the first column as a header.
uk: Показувати перший стовпчик як заголовок
