Wagtail - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
sv: Wagtail tabellblock

en: Row header
sv: Radhuvud

en: Display the first row as a header.
sv: Visa första raden som radhuvud.

en: Column header
sv: Kolumnhuvud

en: Display the first column as a header.
sv: Visa första raden som kolumnhuvud.
