Wagtail - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
pl: Blok tabeli Wagtail

en: Row header
pl: Nagłówek wiersza

en: Display the first row as a header.
pl: Wyświetl pierwszy wiersz jako nagłówek.

en: Column header
pl: Nagłówek kolumny

en: Display the first column as a header.
pl: Wyświetl pierwszą kolumnę jako nagłówek.
