Wagtail - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
nb: Wagtail-tabellblokk

en: Row header
nb: Radoverskrift

en: Display the first row as a header.
nb: Vis første rad som overskrift.

en: Column header
nb: Kolonneoverskrift

en: Display the first column as a header.
nb: Vis første kolonne som overskrift
