Wagtail - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
it: Blocco di tabella Wagtail

en: Row header
it: Intestazione di riga

en: Display the first row as a header.
it: Visualizza la prima riga come intestazione.

en: Column header
it: Intestazione di colonna

en: Display the first column as a header.
it: Visualizza la prima colonna come intestazione.
