Wagtail - en to id_ID translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
id_ID: Wagtail blok tabel

en: Row header
id_ID: Header baris

en: Display the first row as a header.
id_ID: Menampilkan baris pertama sebagai header.

en: Column header
id_ID: Header kolom

en: Display the first column as a header.
id_ID: Menampilkan kolom pertama sebagai header.
