Wagtail - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
es: Bloque tabla Wagtail

en: Row header
es: Cabecera de fila

en: Display the first row as a header.
es: Mostrar la primera fila como cabecera.

en: Column header
es: Cabecera de columna

en: Display the first column as a header.
es: Mostrar la primera columna como cabecera.
