Wagtail - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
uk: Гід по стилям Wagtail

en: Styleguide
uk: Гід по стилям

en: Save
uk: Зберегти

en: Delete image
uk: Видалити зображення

en: Search something
uk: Шукати щось

en: Success message
uk: Повідомлення на позначення успішності

en: View live
uk: Переглянути наживо

en: Edit
uk: Редагувати

en: Warning message
uk: Повідомлення про попередеження

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку
