Wagtail - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
sv: Wagtail stilguide

en: Styleguide
sv: Stilguide

en: Save
sv: Spara

en: Delete image
sv: Radera bild

en: Search something
sv: Sök någonting

en: Success message
sv: OK-meddelande

en: View live
sv: Visa publicerad

en: Edit
sv: Editera

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Error message
sv: Felmeddelande
