Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
sk_SK: Príručka štýlovania

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Delete image
sk_SK: Zmazať obrázok

en: Search something
sk_SK: Hľadať niečo

en: Success message
sk_SK: Úspešná správa

en: View live
sk_SK: Zobraziť live

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Warning message
sk_SK: Varovná správa

en: Error message
sk_SK: Chybová správa
