Wagtail - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
ro: Ghid de stil

en: Save
ro: Salvează

en: Delete image
ro: Șterge imagine

en: Search something
ro: Caută ceva

en: Success message
ro: Mesaj de success

en: View live
ro: Vezi în direct

en: Edit
ro: Editează

en: Warning message
ro: Mesaj de avertizare

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
