Wagtail - en to pt_PT translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
pt_PT: Guia de Estilo

en: Save
pt_PT: Guardar

en: Delete image
pt_PT: Apagar imagem

en: Search something
pt_PT: Pesquisar algo

en: Success message
pt_PT: Mensagem de sucesso

en: View live
pt_PT: Ver publicado

en: Edit
pt_PT: Editar

en: Warning message
pt_PT: Mensagem de alerta

en: Error message
pt_PT: Mensagem de erro
