Wagtail - en to nl_NL translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
nl_NL: Stijlgids

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Delete image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Search something
nl_NL: Zoek iets

en: Success message
nl_NL: Succesmelding

en: View live
nl_NL: Bekijk live

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: Warning message
nl_NL: Waarschuwing

en: Error message
nl_NL: Foutmelding
