Wagtail - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
lt: Stiliaus gidas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Delete image
lt: Ištrinti paveiksliuką

en: Search something
lt: Ko nors ieškoti

en: Success message
lt: Sėkmės žinutė

en: View live
lt: Žiūrėti veikiantį

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Warning message
lt: Perspėjimo žinutė

en: Error message
lt: Klaidos žinutė
