Wagtail - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
ja: スタイルガイド

en: Save
ja: 保存

en: Delete image
ja: 画像を削除

en: Search something
ja: 何かを検索

en: Success message
ja: 成功メッセージ

en: View live
ja: 閲覧

en: Edit
ja: 編集

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Error message
ja: エラーメッセージ
