Wagtail - en to is_IS translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
is_IS: Wagtail hönnunarstaðall

en: Styleguide
is_IS: Stílblað

en: Save
is_IS: Vista

en: Delete image
is_IS: Eyða mynd

en: Search something
is_IS: Leita

en: Success message
is_IS: Jákvæð skilaboð

en: View live
is_IS: Skoða lifandi

en: Edit
is_IS: Breyta

en: Warning message
is_IS: Viðvörunar skilaboð

en: Error message
is_IS: Villu skilaboð
