Wagtail - en to id_ID translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
id_ID: Wagtail panduan style

en: Styleguide
id_ID: Panduan style

en: Save
id_ID: Simpan

en: Delete image
id_ID: Hapus gambar

en: Search something
id_ID: Cari sesuatu

en: Success message
id_ID: Pesan sukses

en: View live
id_ID: Tampilkan yang aktif

en: Edit
id_ID: Ubah

en: Warning message
id_ID: Pesan peringatan

en: Error message
id_ID: Pesan error
