Wagtail - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
hu: Wagtail stílus útmutató

en: Styleguide
hu: Stílus

en: Save
hu: Mentés

en: Delete image
hu: Kép törlése

en: Search something
hu: Keresés

en: Success message
hu: Sikeres művelet

en: View live
hu: Előnézet

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Warning message
hu: Figyelmeztetés

en: Error message
hu: Hibaüzenet
