Wagtail - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
fi: Tyyliopas

en: Save
fi: Tallenna

en: Delete image
fi: Poista kuva

en: Search something
fi: Hae jotain

en: Success message
fi: Onnistumisviesti

en: View live
fi: Näytä julkaistu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Error message
fi: Virheviesti
