Wagtail - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
es: Guía de estilo Wagtail

en: Styleguide
es: Guía de estilo

en: Save
es: Guardar

en: Delete image
es: Eliminar imagen

en: Search something
es: Buscar algo

en: Success message
es: Mensaje de éxito

en: View live
es: Ver en vivo

en: Edit
es: Editar

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Error message
es: Mensaje de error
