Wagtail - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
el: Οδηγός μορφοποίησης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Delete image
el: Διαγραφή εικόνας

en: Search something
el: Αναζητήστε κάτι

en: Success message
el: Μήνυμα επιτυχίας

en: View live
el: Δείτε ζωντανά

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Error message
el: Μήνυμα λάθους
