Wagtail - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
de: Wagtail Gestaltungsrichtlinie

en: Styleguide
de: Gestaltungsrichtlinie

en: Save
de: Speichern

en: Delete image
de: Bild löschen

en: Search something
de: Etwas suchen

en: Success message
de: Erfolgsnachricht

en: View live
de: Live anzeigen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Error message
de: Fehlermeldung
