Wagtail - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
ca: Guia d'estil

en: Save
ca: Desar

en: Delete image
ca: Eliminar imatge

en: Search something
ca: Cercar quelcom

en: Success message
ca: Missatge d'èxit

en: View live
ca: Visualitzar en viu

en: Edit
ca: Editar

en: Warning message
ca: Missatge d'advertència

en: Error message
ca: Missatge d'error
