Wagtail - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Styleguide
ar: دليل الأسلوب

en: Save
ar: احفظ

en: Delete image
ar: احذف صورة

en: Search something
ar: ابحث شيئا

en: Success message
ar: رسالة النجاح

en: View live
ar: انظر في الواقع

en: Edit
ar: تنقيح

en: Warning message
ar: رسالة إنذار

en: Error message
ar: رسالة خطء
