Wagtail - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
uk: Редагування %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
uk: Редагування

en: Saving…
uk: Йде зберігання...

en: Save
uk: Зберегти

en: Settings
uk: Налаштування

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
uk: Налаштування не буде відчинене тому, що не призначено сайт.

en: {setting_type} updated.
uk: {setting_type} оновлено.

en: The setting could not be saved due to errors.
uk: Неможливо зберегти налаштування через помилки.
