Wagtail - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
sv: Editerar %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
sv: Editerar

en: Saving…
sv: Sparar…

en: Save
sv: Spara

en: Settings
sv: Inställningar

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
sv: Den här inställningen kunde inte öppnas eftersom det inte finns någon definierad webbplats.

en: {setting_type} updated.
sv: {setting_type} uppdaterat.

en: The setting could not be saved due to errors.
sv: Inställningen kunde inte sparas då ett fel uppstod.
