Wagtail - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
sl: Urejanje %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
sl: Urejanje

en: Save
sl: Shrani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: {setting_type} updated.
sl: {setting_type} posodobljen.

en: The setting could not be saved due to errors.
sl: Nastavitev, zaradi napak, ni bilo možno shraniti.
