Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (6 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
sk_SK: Upravujem %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
sk_SK: Upravujem

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: {setting_type} updated.
sk_SK: {setting_type} aktualizované.

en: The setting could not be saved due to errors.
sk_SK: Nastavenia neboli uložené kvôli chybám.
