Wagtail - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
ru: Редактирование %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
ru: Редактирование

en: Saving…
ru: Сохранение…

en: Save
ru: Сохранить

en: Settings
ru: Настройки

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
ru: Настройка не может быть открыта так как сайт не определён.

en: {setting_type} updated.
ru: {setting_type} обновлен.

en: The setting could not be saved due to errors.
ru: Настройки не могут быть сохранены из-за ошибок.
