Wagtail - en to pt_PT translation catalogue (7 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
pt_PT: A alterar %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
pt_PT: A alterar

en: Saving…
pt_PT: A guardar…

en: Save
pt_PT: Guardar

en: Settings
pt_PT: Definições

en: {setting_type} updated.
pt_PT: {setting_type} atualizado

en: The setting could not be saved due to errors.
pt_PT: A definição não pôde ser guardada devido a erros.
