Wagtail - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
pl: Edytowanie %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
pl: Edytowanie

en: Saving…
pl: Zapisywanie…

en: Save
pl: Zapisz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
pl: To ustawienie nie mogło zostać otwarte ponieważ nie zdefiniowano żadnej strony.

en: {setting_type} updated.
pl: {setting_type} uaktualnione.

en: The setting could not be saved due to errors.
pl: Ustawienie nie mogło zostać zapisane z powodu błędów.
