Wagtail - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
nb: Redigerer %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
nb: Redigerer

en: Saving…
nb: Lagrer…

en: Save
nb: Lagre

en: Settings
nb: Innstillinger

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
nb: Innstillingen kunne ikke åpnes fordi det ikke er noe nettsted definert.

en: {setting_type} updated.
nb: {setting_type} oppdatert.

en: The setting could not be saved due to errors.
nb: Innstillingen kunne ikke lagres grunnet feil.
