Wagtail - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
lt: Redaguojama %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Saving…
lt: Saugojama…

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: {setting_type} updated.
lt: {setting_type} atnaujintas.

en: The setting could not be saved due to errors.
lt: Nustatymas negalėjo būti išsaugotas dėl klaidų.
