Wagtail - en to id_ID translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
id_ID: Mengubah %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
id_ID: Mengubah

en: Saving…
id_ID: Menyimpan…

en: Save
id_ID: Simpan

en: Settings
id_ID: Pengaturan

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
id_ID: Pengaturan ini tidak dapat dibuka karena tidak ada situs yang didefinisikan.

en: {setting_type} updated.
id_ID: {setting_type} telah diperbarui.

en: The setting could not be saved due to errors.
id_ID: Pengaturan tidak dapat disimpan karena galat.
