Wagtail - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
hu: %(setting_type_name)s-%(instance)s szerkesztése

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Saving…
hu: Mentés folyamatban…

en: Save
hu: Mentés

en: Settings
hu: Beállítások

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
hu: Ez a beállítás nem nyitható meg, mert nincs oldal definiálva.

en: {setting_type} updated.
hu: {setting_type} frissítve.

en: The setting could not be saved due to errors.
hu: A beállításokat nem lehetett elmenteni.
