Wagtail - en to he_IL translation catalogue (6 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
he_IL: עריכת %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Save
he_IL: שמור

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: {setting_type} updated.
he_IL: עודכן {setting_type} .

en: The setting could not be saved due to errors.
he_IL: לא ניתן לשמור את ההגדרות עקב שגיאות.
