Wagtail - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
gl: Editando %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
gl: Editando

en: Saving…
gl: Gardando…

en: Save
gl: Gardar

en: Settings
gl: Configuración

en: {setting_type} updated.
gl: {setting_type} actualizado.

en: The setting could not be saved due to errors.
gl: A configuración non pode ser gardada debido a erros.
