Wagtail - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
fa: در حال ویرایش %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
fa: در حال ویرایش

en: Saving…
fa: در حال ذخیره کردن…

en: Save
fa: ذخیره

en: Settings
fa: تنظیمات

en: {setting_type} updated.
fa: {setting_type} به روز شد.

en: The setting could not be saved due to errors.
fa: به دلیل بروز خطا امکان ذخیره تنظیمات وجود ندارد.
