Wagtail - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
el: Επεξεργασία %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
el: Επεξεργασία

en: Saving…
el: Αποθήκευση…

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Settings
el: Επιλογές

en: {setting_type} updated.
el: Η επιλογή {setting_type} ανανεώθηκε.

en: The setting could not be saved due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση της επιλογής λόγω σφάλματος.
