Wagtail - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
da: Redigerer %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
da: Redigerer

en: Saving…
da: Gemmer…

en: Save
da: Gem

en: Settings
da: Indstillinger

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
da: Denne indstilling kunne ikke åbnes, da der ikke er nogen side defineret.

en: {setting_type} updated.
da: {setting_type} opdateret.

en: The setting could not be saved due to errors.
da: Denne indstilling kunne ikke gemmes på grund af fejl.
