Wagtail - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
cs: Upravování %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
cs: Upravavování

en: Saving…
cs: Ukládání…

en: Save
cs: Uložit

en: Settings
cs: Nastavení

en: {setting_type} updated.
cs: {setting_type} aktualizováno.

en: The setting could not be saved due to errors.
cs: Nastavení nebylo možné uložit kvůli chybám.
