Wagtail - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
ca: Editant %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
ca: Editant

en: Saving…
ca: Desant…

en: Save
ca: Desar

en: Settings
ca: Configuració

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
ca: No es pot obrir aquest paràmetre de configuració perquè no hi ha cap lloc web definit.

en: {setting_type} updated.
ca: {setting_type} actualitzat.

en: The setting could not be saved due to errors.
ca: El paràmetre de configuració no pot ser desat per causa d'errors.
