Wagtail - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Editing %(setting_type_name)s - %(instance)s
ar: تعديل %(setting_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
ar: جاري التعديل

en: Saving…
ar: جاري الحفظ…

en: Save
ar: حفظ

en: Settings
ar: اعدادات

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
ar: لايمكن فتح الاعدادات لعدم وجود موقع مُعرف.

en: {setting_type} updated.
ar: تحديث {setting_type} .

en: The setting could not be saved due to errors.
ar: لايمكن حفظ الاعدادات بسبب وجود اخطاء
