Wagtail - en to he_IL translation catalogue (22 entries)

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
he_IL: אנא ציין לפחות המלצה אחת למונח חיפוש זה

en: Save
he_IL: שמור

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
he_IL: האם אתם בטוחים כי ברצונכם למחוק את כל התוצאות המקודמות עבור מונח חיפוש זה?

en: Yes, delete
he_IL: כן, מחק

en: Editing %(query)s
he_IL: עריכת %(query)s

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Move up
he_IL: העבר מעלה

en: Move down
he_IL: העבר מטה

en: Promoted search result
he_IL: קדם תוצאת חיפוש

en: Add recommended page
he_IL: הוסף עמוד מומלץ

en: Search Terms
he_IL: מושגי חיפוש

en: Promoted search results
he_IL: תוצאות חיפוש מקודמות

en: Add new promoted result
he_IL: הוסף תוצאה מקודמת חדשה

en: Promoted results
he_IL: תוצאות מקודמות

en: None
he_IL: אף אחת

en: Editor's picks for '{0}' created.
he_IL: בחירת העורך עבור '{0}' נוצרה

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Recommendations have not been created due to errors
he_IL: המלצות לא נשמרו בעקבות שגיאה

en: Editor's picks for '{0}' updated.
he_IL: בחירת העורך עבור '{0}' עודכנה

en: Recommendations have not been saved due to errors
he_IL: ההמלצות לא נשמרו עקב שגיאות

en: Editor's picks deleted.
he_IL: בחירת העורך נמחקה
