Wagtail - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Parent page
vi: Trang cha

en: Add %s
vi: Thêm %s

en: Add a new %s
vi: Thêm một %s mới

en: Inspect
vi: Kiểm tra

en: Inspect this %s
vi: Kiểm tra %s này

en: Edit
vi: Biên tập

en: Edit this %s
vi: Biên tập %s này

en: Unpublish
vi: Thu hồi xuất bản

en: Unpublish this %s
vi: Thu hồi xụất bản %s này

en: Choose a parent page
vi: Chọn một trang cha

en: Save
vi: Lưu
