Wagtail - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Parent page
fa: صفحه والد

en: Add %s
fa: افزودن %s

en: Add a new %s
fa: افزودن یک %s جدید

en: Inspect
fa: بازرسی

en: Inspect this %s
fa: بازرسی این %s

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit this %s
fa: ویرایش این %s

en: Delete
fa: حذف

en: Delete this %s
fa: حذف این %s

en: Unpublish
fa: لغو انتشار

en: Unpublish this %s
fa: لغو انتشار این %s

en: Copy
fa: کپی

en: Copy this %s
fa: کپی این %s

en: image
fa: تصویر

en: Choose a parent page
fa: صفحه والد را انتخاب کنید

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
fa: %(plural)s میتواند به بیش از یک محل در سایت شما اضافه شود. کدامیک از موارد زیر را میخواهید به عنوان والد صفحه جدید قرار داده شود؟

en: Continue
fa: ادامه

en: Saving…
fa: درحال ذخیره…

en: Save
fa: ذخیره

en: %(model_name)s could not be deleted
fa: %(model_name)s قابل حذف نیست

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
fa: «%(instance_name)s» در حال حاضر به اشیای دیگری مرتبط است و بدون بهم ریختگی داده ها قابل حذف شدن نیست. برای حذف موفق آن ابتدا ارجاعاتی که از اشیای زیر به آن شده را حذف و سپس مجددا اقدام کنید:

en: Go back to listing
fa: بازگشت به فهرست

en: Yes, delete
fa: بله حذف شود

en: Home
fa: خانه

en:  By %(filter_title)s
fa: توسط %(filter_title)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
fa: متاسفانه هیچ %(name)s منطبق با پارامترهای جستجو شما پیدا نشد.

en: Search for
fa: جستجو برای

en: Search %(name)s
fa: جستجوی %(name)s

en: Filter
fa: فیلتر

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
fa: هیچ %(name)s هنوز ساخته نشده. یکی از موارد زیر قبل از اضافه کردن هر %(name)s باید ساخته شود:

en: No %(name)s have been created yet.
fa: هیچ %(name)s هنوز ایجاد نشده

en: 
                                                    Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
fa: 
    چرا یکی <a href="%(url)s">اضافه</a> نمی‌کنید؟

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
fa: صفحه %(current_page)s از %(num_pages)s.

en: Back to %(model_name)s list
fa: بازگشت به فهرست %(model_name)s

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: {model_name} '{instance}' created.
fa: {model_name} '{instance}' ایجاد شد

en: The %s could not be created due to errors.
fa: %s به دلیل بروز خطا ایجاد نشد

en: New
fa: جدید

en: Create new %s
fa: ایجاد %s جدید

en: Editing
fa: در حال ویرایش

en: Editing %s
fa: ویرایش %s

en: {model_name} '{instance}' updated.
fa: {model_name} '{instance}' بروزرسانی شد.

en: The %s could not be saved due to errors.
fa: به دلیل بروز خطا %s ذخیره نشد.

en: Confirm deletion of %s
fa: تایید حذف %s

en: Are you sure you want to delete this %s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید %s را حذف کنید؟ اگر چیزهای دیگری در این سایت مرتبط با این شی هستند آنها نیز تحت تاثیر این حذف ممکن است قرار بگیرند.

en: {model} '{instance}' deleted.
fa: {model} '{instance}' حذف شد.

en: Inspecting
fa: بازرسی

en: Inspecting %s
fa: بازرسی %s
