Wagtail - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: %s submissions
lt: %s pateikimas

en: Date from
lt: Data nuo

en: Date to
lt: Data iki

en: There is another field with the label %s, please change one of them.
lt: Yra kitas laukas su etikete %s, prašome pakeisti vieną iš jų.

en: Single line text
lt: Vienos linijos tekstas

en: Multi-line text
lt: Daugybinių linijų tekstas

en: Email
lt: Elektroninis paštas

en: Number
lt: Numeris

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis

en: Checkboxes
lt: Žymimieji langeliai

en: Drop down
lt: Išsiskleidžiantis sąrašas

en: Multiple select
lt: Daugybinis pasirinkimas

en: Radio buttons
lt: Vieno pasirinkimo langeliai

en: Date
lt: Data

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Hidden field
lt: Paslėptas laukas

en: submit time
lt: pateikimo laikas

en: form submission
lt: formos pateikimas

en: label
lt: etiketė

en: The label of the form field
lt: Formos lauko etiketė

en: field type
lt: lauko tipas

en: required
lt: būtinas

en: choices
lt: pasirinkimai

en: Comma separated list of choices. Only applicable in checkboxes, radio and dropdown.
lt: Kableliais atskirtas pasirinkimų sąrašas. Tinka tik žymimiesiems langeliams, vieno pasirinkimo langeliams ir išsiskleidžiantiems sąrašams.

en: default value
lt: numatytoji reikšmė

en: Default value. Comma separated values supported for checkboxes.
lt: Numatytoji reikšmė. Kableliais atskirtos reikšmės palaikomos žymimiesiems langeliams.

en: help text
lt: pagalbinis tekstas

en: Submission date
lt: Pateikimo data

en: to address
lt: adresui

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
lt: Nebūtina - formos pateikimai bus persiųsti šiais elektroninio pašto adresais. Atskirkite daugybinius adresus kableliais.

en: from address
lt: nuo adreso

en: subject
lt: tema

en: Delete form data %(title)s
lt: Ištrinti formos duomenis %(title)s

en: Delete form data
lt: Ištrinti formos duomenis

en: 
                    Are you sure you want to delete this form submission?
                 | 
                    Are you sure you want to delete these form submissions?
lt[0]: 
    Ar tikrai norite ištrinti šį formos pateikimą?
lt[1]: 
    Ar tikrai norite ištrinti šiuos formų pateikimus?
lt[2]: 
    Ar tikrai norite ištrinti šiuos formų pateikimus?
lt[3]: 
    Ar tikrai norite ištrinti šiuos formų pateikimus?

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Total submissions
lt: Viso pateikimų

en: Latest submission
lt: Paskutinis pateikimas

en: Forms
lt: Formos

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submissions of %(form_title)s
lt: %(form_title)s pateikimai

en: Form data <span>%(form_title)s</span>
lt: Formos duomenys <span>%(form_title)s</span>

en: Filter
lt: Filtras

en: Download CSV
lt: Parsisiųsti CSV

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
lt: Nebuvo jokiu '%(title)s' formos pateikimų.

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Origin
lt: Kilmė

en: Delete selected submissions
lt: Ištrinti pasirinktus pateikimus

en: No form pages have been created.
lt: Jokie formų puslapiai nebuvo sukurti.

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
lt[0]: Vienas pateikimas buvo ištrintas.
lt[1]: %(count)d pateikimai buvo ištrinti
lt[2]: %(count)d pateikimų buvo ištrinta.
lt[3]: %(count)d pateikimų buvo ištrinta.
